File Attacher 1.2.0.11 (winphone)

File Attacher

File Attacher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Attacher, Windows Phone cihazlarda e-postalara dosya ekleyememe sorunu ortadan kaldıran kullanışlı bir uygulama.

File Attacher, Windows Phone telefonlarda e-postalara dosya ekleme sorununu ortadan kaldıran uygulamalardan biri. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile telefonunuzun dahili hafızasında, hafıza kartınızda veya bulut uygulamalarınızda tuttuğunuz herhangi bir türde dosyayı e-postanıza rahatlıkla ekleyebiliyorsunuz.

Windows Phone telefonunuzda e-posta oluşturarak dilediğiniz bir dosyayı e-postanıza ilişkilendirememekten şikayetçi iseniz File Attacher'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Windows Phone 8.1 cihazınıza ücretsiz yükleyip kullanabileceğiniz uygulama, hem farklı kaynaklardan dosya eklemenize izin veriyor hem de desteklemediği format yok. Önemli dokümanlarınızı (PDF, Microsoft Office dosyaları gibi) resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi çok rahat bir şekilde e-postanıza eklemenize izin veren uygulamanın kullanımı da son derece kolay. Attach File'a dokunup e-postanıza ekleyeceğiniz dosyalarınızı seçiyor ve sonrasında Write Email'e dokunup e-posta yazma ekranına geliyorsunuz. E-postanızı göndereceğiniz kişiyi ve içeriği girip mektup simgesine dokunduğunuzda dosya eki taşıyan e-postanız gönderilmiş oluyor.

File Attacher ile e-postalarınıza dilediğiniz sayıda dosya ekleyebiliyorsunuz; bir sınır bulunmuyor. Ancak e-posta sunucuları büyük boyutlu ekleri genellikle kabul etmiyor.

YORUMLAR