Flick Shoot 2 1.0.1.0 (winphone)
Flick Shoot 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    234

  • Üretici

    MobileCraft

Flick Shoot 2, mobilde oynayabileceğiniz en gerçekçi serbest vuruş oyunu.

Flick Shoot 2 için Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi serbest vuruş oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hem tek başınıza hem de dünyanın bir ucundaki gerçek kişilere karşı oynama şansı sunan oyun hem ücretsiz hem de Türkçe olarak geliyor.

Milyonlarca kez indirilen futbol oyunu Flick Shoot 2, maçlara çıkmadığımız sadece serbest vuruş kullandığımız bir oyun ancak hem grafik yönünden hem de oynanış yönünden son derece başarılı. Öyle ki topu kalenin dilediğiniz köşesine bırakabiliyor, falso vererek kaleciyi zor durumda bırakabiliyorsunuz. Tabii ki kale önünde renkli olarak belirtilen noktalara atış yaptığınızda çok daha yüksek puanlar elde edebiliyorsunuz.

Seçtiğiniz oyuncunun tipinden kramponlarına kadar seçimi size bırakan Flick Shoot 2, sadece tek başınıza oynayacağınız bir oyun değil. (Zaten böyle olsaydı oldukça sıkıcı olur ve bu denli popüler olmazdı sanırım.) Çoklu oyuncu moduna giriş yaptığınızda arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz gibi çevrimiçi düzenlenen turnuvalara katılarak en iyi serbest vuruş kullanan futbolcu olduğunuzu milyonlara gösterebiliyorsunuz. Bunların yanında süreye karşı oynama, asla kaçırmama gibi oyun modlarını da denemenizi tavsiye ederim. Tabii ki oyunu ilk defa oynuyorsanız gerçek kişilere meydan okumadan önce pratik yapmanızı öneririm.

Flick Shoot 2, sadece serbest vuruş kullanma üzerine kurulu bir oyun olmasına rağmen uzun süre mobil cihazınıza kilitliyor. Mobilde futbol oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle es geçmeyin derim.

YORUMLAR