FlipMag BETA 3.0.2.0 (winphone)

FlipMag BETA

FlipMag BETA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlipMag, Windows Phone için en iyi RSS okuma uygulamasıdır.

FlipMag, Windows Phone platformundaki en yenilikçi RSS okuma uygulamasıdır. Sık ziyaret ettiğiniz web sitelerini bir araya toplayan ve güzel görünümlü arayüz üzerinden sunan uygulama, kaynakları daha kolay takip edebilmenizi sağlayan gelişmiş özelliklerle geliyor.

Teknolojiden Magazine, Sinemadan Oyuna farklı türlerde içerek üreten 100'e yakın web sitesini tek bir yerde takip edebilmenize olanak tanıyan FlipMag, takip edilen tüm kaynakları ayarlanabilir, animasyonlu kutucuklar üzerinden gösteriyor. Okuduğunuz makalelerini “Okundu” olarak işaretleyebiliyor veya sonra okumak üzere makaleyi kaydedebiliyorsunuz.

Kişiselleştirilebilir magazin dergi uygulaması FlipMag üzerindeki makaleleri kapak görünümünde veya web görünümünde açılacak biçimde ayarlayabiliyorsunuz. Video ve hareketli resim içeriklerini de başarıyla gösterebilen uygulamada Instapaper entegrasyonu da mevcut. Bu özellik sayesinde o anda okuyamadığınız bir makaleyi “Sonra Oku” olarak işaretleyebiliyorsunuz.

Modern arayüzün başarılı bir şekilde yansıtıldığı FlipMag, henüz geliştirilmesi aşamasında olmasına rağmen başarılı bir RSS okuyucusu.