G Drive 1.0.0.0 (winphone)

G Drive

G Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

G Drive ile Google Drive'da sakladığınız tüm dosyalarınıza akıllı telefonunuzdan kolayca erişebilirsiniz.

G Drive, Google’ın bulut depolama çözümü Google Drive’daki dosyalarınızı Windows Phone’lu akıllı telefonunuzdan daha rahat bir şekilde yönetmeniz için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olan ve rahatsız edici reklamlar içermeyen Google Drive istemcisi G Drive ile Google Drive’da depoladığınız tüm dosyalara kolayca erişebilirsiniz. Klasörlerinizi, belgelerinizi, gizli dosyalarınızı, işaretlediğiniz önemli dosyalarınızı kısacası bulut ortamda bulunan tüm dosyalarınızı açabilirsiniz.

Google Drive’daki dosyalarınıza daha hızlı ulaşabilmeniz için sesli komut desteği de sunan uygulamanın arayüzünün oldukça sade tutulduğunu söyleyebiliriz. Uygulama, ana menüye dönmenizi sağlayan Home sekmesi, tüm klasörlere tek dokunuşla erişmenizi sağlayan My Folders sekmesi ve dosyalarınıza sesli komutlarınızla ulaşabileceğiniz Speak sekmesi olmak üzere sadece 3 bölümden oluşuyor.

Google Drive üzerinde sakladığınız dosyalara dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz ücretsiz bir çözüm arıyorsanız G Drive’a bir şans vermelisiniz.

YORUMLAR