Help+Tips 1.1.1.2 (winphone)

Help+Tips

Help+Tips
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Help+Tips, Windows Phone platformunu tanımanıza yardımcı olan ve yararlı ipuçları sunan ücretsiz bir uygulamadır.

Help+Tips, Microsoft’un resmi uygulamalarından olup, Windows Phone platformunu ve Windows Phone’lu akıllı telefonunuzu daha yakından tanıyabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Akıllı asistan Cortana’nın kullanımından ipuçlarına kadar pekçok yararlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Help+Tips uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek Windows Phone’un en yeni sürümü 8.1 hakkında yazılı ve görsel ipuçlarına ulaşabilir, cihazınızı daha etkin kullanabilirsiniz. Telefonundan temel işlevlerini ve gizli özelliklerini animasyonlu ve videolu anlatımlar ile rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Her seviyede kullanıcıya yönelik ipuçları da içeren uygulamada Windows Phone kullanıcılarının sık sorduğu soruların yanıtları da bulunuyor. Telefonunuzda bir sorun oluşması durumunda sık sorulanlar bölümü kadar nasıl yapılır makaleleri de oldukça işinize yarayacaktır.

Help+Tips, ilk kez Windows Phone akıllı telefon sahibi olan, Windows Phone platformunu tamamen yabancı olan kullanıcılar için faydalı bilgiler içeren harika bir uygulama. Uygulamanın tek eksiğinin şimdilik Türkçe dil desteği vermemesi diyebilirim.