Hues 1.0.0.3 (winphone)

Hues

Hues
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hues, 2048 ve Thress!'den esinlenerek hazırlanmış yeni ve popüler bulmaca oyunudur.

Hues, son zamanlarda en çok oynanan oyunlardan 2048 ve Thress'den esinlenerek hazırlanmış yeni bir bulmaca oyunudur. Farklı renk ve biçimlerde hazırlanmış kartları toplayarak ilerlediğiniz oyun kafanızı yormadan vakit geçireceğiniz eğlenceli oyunlardan.

Oynanış olarak 2048 ve Thress’den farklı olmayan oyunda surat ifadeleri içeren renkli kartlar bulunuyor. Amacınız aynı renkte olanları birbiriyle eşleştirmek ve oyunu en yüksek puanla tamamlamak. Renkli kartları topladıkça yeni bir renkli kart oyuna dahil olduğundan kartları birbiriyle eşleştirmeden önce iki kere düşünmeniz gerekiyor ki tablo kısa sürede dolmasın ve yüksek puan alabilesiniz.

4x4 tabloda oynadığımız oyunda 3 farklı oyun seçeneği bulunuyor. Timed Mode, zaman dışında hiçbir kısıtlamanın olmadığı heyecanı sevenler için ideal oyun modu. Moves Mode, hareket sınırı olan yani kartları birleştirirken hızlı hareket etmemeniz gereken bir mod. Endless Mode, hiçbir sınır, kısıtlama olmadan oyunun tadını çıkarabileceğiniz son oyun modu. Hangi oyun modunu tercih ederseniz edin, hepsinde size yardımcı olan öğeler bulunuyor. Güçlendiriciler, zamanı ve hareket sayısını artıran öğelerin puanınızı artırmadaki payları oldukça büyük.

İlk olarak BlackBerry kullanıcılarına sunulan Hues, bulmaca türünü sevenlerin kesinlikle oynaması gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR