I'm Here 1.4 (winphone)

I'm Here

1.4
I'm Here
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Shayne Boyer

I'm Here ile bulunduğunuz konumu HERE Maps üzerinden görüntüleyip sizi bulmaları için başkalarıyla da paylaşabiliyorsunuz.

Ne zaman nerede olduğunuzu merak ediyorsanız ve kendi konumunuzu başkalarıyla paylaşmanız gerekiyorsa I'm Here ile bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Diyelim ki kayboldunuz ve sizi bulması için bir insandan yardım bekliyorsunuz, veya arkadaşlarla bir araya geldiğiniz bir cafe'ye eklenecek olan başka bir dostunuza konumunuzu göndermeniz gerekiyor, her iki senaryo için de bu uygulama biçilmiş kaftan seçenekler sunuyor. Konum belirleyiciniz açıkken kullandığınız I'm Here ile GPS verilerinizi dostlarınızla farklı şekillerde paylaşmanız mümkün.

Ulaşmak istediğiniz kişiye konumunuzu e-posta, SMS ve Facebook Messenger gibi uygulamalarla paylaşabiliyorsunuz. Benim daha pratik bulduğum bir yöntem de WhatsApp'ı bu işi için kullanıyor olabilmeniz. Bu işlemi gerçekleştirmeniz için aşağıda yer alan WhatsApp logosunu tıkladıktan sonra listeden ulaşmak istediğiniz kişiyi seçmek. Konumunuzun direkt ulaştırılmadığını göreceksiniz. I'm Here sizin için yapıştırabileceğiniz bir metin kopyalıyor ve siz yazışma kutusunun içine kopyalanmış olan bu metini yapıştırmalısınız. Rakamsal değerlerle mesaja aktarılan konumunuz için Nokia haritası üzerinden bir link de paylaşılıyor. HERE Maps ile entegre çalışan bu sistem zaman zaman Android ve iOS cihazlarıyla tutarsız haritalar paylaşıyor olabilse de genel anlamda başarılı sonuçlar elde etmek mümkün.

ARTILAR

Başarılı bir fikir

Ücretsiz

EKSİLER

Zaman zaman hatalı konum haritaları

YORUMLAR