Karayolları Genel Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,543
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobilion

Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması ile yol tarifi alma, şehirler arası mesafeyi ölçme, otoyol geçiş ücretlerini öğrenme gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

KGM (Karayolları Genel Müdürlüğü), yol tarifi alma, uzaklık ölçme, OGS sorgulama gibi aracınızla yola çıkmadan önce ve yol boyunca ihtiyaç duyacağınız pek çok bilgiye anında ulaşabileceğiniz ve Türkçe dil desteği sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz başarılı bir yol asistanı uygulaması.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücret ödemeden yükleyip kullanabileceğiniz Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması, seyahat boyunca yol çalışması, benzinin bitmesi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için geliştirilmiş bir uygulama.

Aracınıza binmeden gideceğiniz şehrin bulunduğunuz konuma uzaklığını öğrenmekten yol tarifi almaya, yolunuz üzerinde yol çalışması olup olmadığını, görmekten aracınıza ait OGS / HGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulamaya kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz uygulamanın arayüzü de oldukça sade ve modern tasarlandığından rahat bir kullanım sunuyor.

Arabayla sıklıkla seyahat eden biriyseniz rahat bir yolculuk geçirmenize yardımcı olan KGM uygulamasını kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum.