InstaNote 2015.629.1802.4862 (winphone)

InstaNote

InstaNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaNote, sesli kayıt özelliğiyle anlık olarak not almayı kolaylaştıran bir Windows Phone uygulaması.

InstaNote, Windows Phone telefonunuzda önyüklü gelen not alma uygulaması OneNote’a alternatif olarak kullanabileceğiniz Microsoft Garage imzalı yepyeni bir uygulama. OneNote kadar fonksiyonel olmasa da sesli not alabilme seçeneğiyle ihtiyaç duyduğunuz anda oldukça işinize yarayacağını düşünüyorum.

Windows Phone telefonlarda yüklü gelen ve diğer platformlarda da kullanılabilen en iyi not alma uygulaması diyebileceğimiz OneNote’a göre biraz daha sade tasarlanmış InstaNote, özellikle toplantı esnasında konuşulanları not alma ihtiyacı duyduğunuzda kullanabileceğiniz türde basit bir uygulama.

Duyduğunuz önemli şeyleri tek dokunuşla kaydetme kolaylığı sunan InstaNote’un öne çıkan özelliği ise sesli kayıt özelliği. O anda konuşulanları not alacak durumunuz yoksa 30 saniye boyunca kayıt yapabiliyor (30 saniye çok az bir süre ve artırmanız mümkün değil.) kaydınızı sonra görüntülemek üzere kaydedebiliyor veya e-posta olarak gönderebiliyor, OneNote uygulamasına atabiliyorsunuz.

Notları etiketleme ve kategori içerisine alma seçenekleri de sunan InstaNote’da son toplantıda aldığınız notları, gelecek notlarınızı, belli bir kişiye ait notlarınızı ayrı sekmelerde görebiliyorsunuz. 

Daha önce belirttiğim gibi OneNote uygulaması notlarınız üzerinde çok daha fazla düzenleme yapmanıza izin veriyor ve daha kullanışlı. Böylesine enfes bir uygulama varken InstaNote’u notu kullanır mısınız bilmiyorum ama ben fazla beğenmedim.

YORUMLAR