iOS 7 Launcher 1.0.0.0 (winphone)

iOS 7 Launcher

iOS 7 Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS 7 Launcher uygulaması ile Windows Phone telefonunuzda iOS deneyimi yaşayabilirsiniz.

iOS 7 Launcher, Windows Phone telefon kullanıcılarının cihazlarında iOS deneyimini yaşamalarına izin veren ücretsiz bir mobil uygulamadır. Nipun Birla tarafından geliştirilen uygulama, Windows Phone platformuna geçmiş, aklı iOS platformunda kalmış tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm telefonlarda kullanılabilen iOS 7 Launcher, sadece iOS arayüzünü Windows Phone telefonunuzu taşımıyor. iOS’un öne çıkan özelliklerini kullanımınıza açıyor. Denetim Merkezine yerleştirilen kısayollar sayesinde telefonunuzu tek dokunuşla uçak moduna alabilir, Bluetooth ve WiFi bağlantılarını yönetebilir, el fenerini açabilir, konumu etkinleştirilebilirsiniz. Bunların yanı sıra o anda çalan parçayı kontrol edebilirsiniz. (Durdurma, çalma, şarkılar arası geçme, şarkıyı ve listeyi tekrarlama işlemlerinin hepsi mevcut.)

iOS 7 deneyimini Windows Phone telefonlarda yaşamak isteyenler için eşsiz bir uygulama olan iOS 7 Launcher’da arka planı ayarlama ve denetim merkezinin rengini değiştirme seçenekleri de mevcut.