Kicknotes (winphone)

Kicknotes

Kicknotes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    XAML Factory

Kicknotes, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz en fazla özellikli ve pratik not uygulaması.

Kicknotes, Windows Phone telefonunuzda hızlı notlar almak, kayıt yapmak, yapılacaklar – alınacaklar listesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında en iyilerinden biri diyebilirim. Sesli veya yazılı not alma, notlarınızı şifreleyerek saklama, çevrimiçi hesaplarınızın giriş bilgilerini saklama gibi ücretli not uygulamalarından görebileceğiniz özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en pratik ve işlevsel not uygulaması diyebileceğim Kicknotes’da notlarınızı ister yazılı, ister sesli, isterseniz de çizerek alabiliyorsunuz. Notlarınızı kategorilere ayırıp hatırlatma ekleyebiliyorsunuz. Başkalarının okumasını istemediğiniz notlarınızı şifreyle koruyabiliyorsunuz. Notlarınızı başlangıç ekranınıza sabitleyerek uygulamayı açmadan hızlıca ulaşmanız da mümkün.

İlginç olarak şifre oluşturucu ile gelen ve parola yöneticileri gibi çevrimiçi hesaplarınızı saklama seçeneği sunan Kicknotes’un OneNote ile entegre çalışmaması tek eksiği olmuş diyebilirim.

YORUMLAR