Kilit Ekranı Notum 2.0.0.1 (winphone)

Kilit Ekranı Notum

Kilit Ekranı Notum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kilit Ekranı Notum uygulaması ile notlarınızı kilit ekranınıza taşıyabilirsiniz.

Kilit Ekranı Notum, sık sık not alanlar için önerebileceğim harika bir mobil uygulama. Windows Phone 8 telefonunuza yükleyebileceğiniz uygulama ile notlarınızı doğrudan kilit ekranınıza alabiliyor, telefonunuzu açmadan gün içerisinde yapacaklarınızı göz atabiliyorsunuz.

Kilit Ekranı Notum, Windows Phone platformu için sunulan kilit ekranı uygulamalarından oldukça farklı. Benzerleri gibi kilit ekranınıza sık kullandığınız uygulama ve widget’ları ekleme imkanı tanımıyor veya animasyonlu duvar kağıdı seçenekleri sunmuyor. Bunlar yerine notlarınızı kilit ekranınıza taşıyarak sizi notlarınıza bakmak için uygulama açma derdinden kurtarıyor ve zaman kazandırıyor.

Tamamen Türkçe arayüz ile gelen kilit ekranı uygulaması ile notlarınızı kilit ekranına yazabilmek için bir takım ayarlar yapmanız gerekiyor. Kilit ekranı ayarlarında Bildirimler altında bulunan “Detaylı durumu görüntülenecek uygulamayı seçin” bölümünü Kilit Ekranı Notum olarak ayarlamanız gerekiyor. Bu ayarı yaptıktan sonra kilit ekranınıza küçük notlar alabiliyorsunuz. (Uygulama en fazla 3 not almanıza izin veriyor.)