Knots 1.1.0.0 (winphone)

Knots

Knots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knots, düğüm ve bağcık konusunda uzman olmak isteyenler için ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Düğüm ve bağcık bağlamanın dünyasına kendinizi kaptırdıysanız Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Knots isimli bu uygulamaya göz atmanızda yarar var. Özellikle de hobi olarak bu iş ile uğraşanlara veya denizcilik konusunda meraklı olanlara yönelik bir içerik sunan uygulama; bükme, bağlama, tırmanış, dekor, balıkçılık, tracking, koşu ve kamçılama gibi aktiviteler içerisinde bulunanlar için 10 değişik kategori sunuyor.

Uygulamanın az düşünülmüş tarafı muhtemelen dil desteğinin bulunmaması. Zira, düğüm ve bağcık türlerinin Türkçe özel isimlerini bulmak konusunda ciddi bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Profesyonel terimlere yer veren teknik bir sözlük temin ettiğinizden emin olun.

Bir başka eksiklik de kategorilere kadar bölünmüş olan düğüm ve bağcık yöntemlerinin aşama aşama anlatılmamış olması. Deneyimsiz kullanıcılar son formlarına bakarak hedeflere ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Dolayısıyla hobi olarak bu işle uğraşıyorsanız ve hızlı bir hatırlatıcıya ihtiyaç duyuyorsanız uygulama fonksiyonlu olabilir. Aksi takdirde öğrenme işlemi biraz zahmetli gelecektir.