Kwit 1.2.0.0 (winphone)
Kwit
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • Üretici

    Nicolas Lett

Kwit uygulamasını kullanan Windows Phone kullanıcıları, bu konuda kendilerine moral desteği bulabiliyorlar.

Kwit uygulaması, sigarayı bırakma hevesinde olan ya da bırakmış olan Windows Phone kullanıcılarının kendilerine destek amacıyla kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve hem kolay kullanımı hem de oldukça işlevsel özellikleri sayesinde sigaraya yeniden başlamanıza engel oluyor. Zira uygulama size sunduğu çeşitli istatistikler ve başarımlar sayesinde moralinizi yerine getiriyor ve sigarayı bırakma kararınızı perçinliyor.

Ücretli bir uygulama olsa da cüzi miktardaki ücretinin sigaradan elde edeceğiniz kar yanında pek de önemli olmadığını unutmamak gerek. Uygulamaya sigarayı bıraktığınız tarihi girdikten sonra Kwit bu süreçte nelerden kar ettiğinizi sizlere gösteriyor ve böylece motivasyonunuz düştüğünde ya da canınız sigara istediğinde hemen uygulamayı açarak bunları görebiliyorsunuz. Ne kadar sigarayı içmekten kurtulduğunuzdan tutun da kaç miligram karbonmonoksit tüketmediğinize kadar oldukça güzel bilgiler veren uygulama, aynı zamanda maddi olarak karınızı da yine belirterek size destek oluyor.

Sigara içmedikçe gelen başarımlar sayesinde biraz daha moralinizi yükseltebiliyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda uygulama içerisinde bulunan motivasyon kartlarına göz atarak sigaranın zararları ve bırakmanın faydalarına dair yeni bilgiler öğrenebiliyorsunuz.

Elde edilen başarımlarınızı dilerseniz Facebook, Twitter ve e-posta üzerinden dostlarınızla paylaşma olanağınız olduğu için onların desteğini de arkanıza alabiliyor ve herkese sigarayı bıraktığınızı ve bundaki başarınızı gösterebiliyorsunuz. Sigaradan uzak durmak ve kendinize destek bulmak için Kwit uygulamasına göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR