Latermark 2015.401.1935.2272 (winphone)

Latermark

Latermark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Latermark, eski adı Read It Later olan yeni Pocket uygulaması için geliştirilen bir istemci.

Latermark, Windows Phone'ları üzerinde Pocket uygulamasını kullanabilmeniz için hazırlanan başarılı ve ufak boyutlu bir istemci. Uygulamayı kullanabilmeniz için hem Pocket hesabınız olmalı hem de Pocket uygulamasını kullanıyor olmalısınız.

İstediğiniz makale ve diğer içerikleri daha sonra okumanızı sağlayan Pocket yaniş eski adıyla Read It Later, küçük fakat yararlı bir uygulama. Servisi daha efektif olarak kullanmanızı sağlayan Latermark ise Pocket üzerinden link paylaşarak tüm içerikleri daha sonra okuma imkanı sunuyor.

Link paylaşımı dışında Pocket üzerindeki daha sonra okunacaklar listenizi düzenleme imkanı sunan uygulama ile, teker teker ya da çoklu olarak silme işlemi yapabiliyorsunuz.

Pocket uygulaması üzerinde daha sonra okumak için sakladığınız içerikleri Pocket'tan daha rahat okumanızı sağlayan uygulamanın yakınlaştırma ve okuma modu özellikleri oldukça yararlı. İstediğiniz yazı ve makaleleri ister link olarak gönderme isterseniz de direkt tüm içeriği ile birlikte indirme fırsatı sunna uygulama, haber ve blog tarzı siteleri takip etmek için birebir diyebilirim.

Mobil cihazlarınız üzerinde olsa bile sürekli okuma ve takip isteği olan Windows Phone kullanıcıları Latermark uygulamasını indirerek Pocket uygulamasını daha efektif olarak kullanabilirler.

YORUMLAR