LG Remote 1.2.1.24 (winphone)

LG Remote

LG Remote
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LG Remote uygulaması ile LG akıllı televizyonunuzu Windows Phone telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

LG Remote, LG marka akıllı televizyonunuzu Windows Phone telefonunuzdan yönetebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. 2012 ve sonraki seri LG TV’lerle uyumlu olan uygulama, kanal değiştirme, ses değiştirme, menü kontrolleri gibi temel fonksiyonların yanında metin girişi yapma, ekran resmi yakalama, oynatıcıyı kontrol etme özelliklerini mobil cihazınızdan kullanma kolaylığı sunuyor.

LG TV’nizin kumandası ile yaptığınız birçok şeyi Windows Phone telefonunuzun dokunmatik ekranından rahatlıkla gerçekleştirmenize izin veren LG Remote kullanımı ve kurulumu oldukça basit bir uygulama. TV’niz ile telefonunuzu aynı kablosuz ağa bağladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek televizyonunuzu telefonunuzdan yönetmeye başlayabilirsiniz:

  • Connect TV butonuna, ardından TV Discovery butonuna dokunun.
  • Listeden TV’nizi bulun ve Pair butonu ile eşleştirme işlemini başlatın.
  • TV ekranındaki kodu uygulamada ilgili kutucuğa girdiğinizde eşleştirme başarılı ile tamamlanacaktır.

LG Remote, deneme sürümü opsiyonu ile geliyor. Uygulamayı satın almadığınız vakit sadece ses ve program değiştirme butonlarının çalışması, metin girişinin 8 karakterle sınırlı olması, touchpad ile 5 tıklamaya izin verilmesi, tv kanallarının sadece listelenmesi, tv ekranının kaydedilememesi gibi pek çok eksikle karşılaşıyorsunuz.

YORUMLAR