LG webOS TV Remote 1.0.0.2 (winphone)

LG webOS TV Remote

LG webOS TV Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LG webOS TV Remote, LG akıllı televizyonunuzu uzaktan kumanda etmenize imkan tanıyan bir Windows Phone uygulaması.

LG webOS TV Remote, LG akıllı televizyonunuzu uzaktan kumanda etmenize imkan tanıyan bir Windows Phone uygulaması ve de ücretsiz indirip kullanabiliyoruz. UB980T, UB980V, LB650, UB850, LB690V, LB671V, LB677V, LB731V, LB6300, LB653V modellerinden birine sahipseniz Windows Phone kullanıcısı olarak bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

LG’nin WebOS tabanlı Smart TV’leri için hazırladığı uzaktan kumanda uygulaması Android ve iOS platformunda hali hazırda bulunuyor ancak Windows Phone ülkemizde çok az tercih edilen bir platform olduğundan mıdır bilinmez resmi uygulama gelmedi; gelmeyecek gibi gözüküyor. LG’nin bu eksiğini kapatan isim Syl Development olmuş ve LG webOS TV Remote uygulamasını geliştirmiş. Windows Phone Mağazası’nda uzaktan yönetim uygulamalarının aksine ücretsiz olarak geliyor ve bence hem kullanılabilirlik hem de özellik bakımından başarılı.

LG Smart TV’niz ile Windows Phone cihazınız arasında kolaylıkla eşleştirme yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz uzaktan kumanda uygulaması ile ses açıp kapama, kanal değiştirme, 3 boyutlu yayın izlemeyi aktif etme, hızlı menüye geçme gibi temel işlemleri yapabilmenin yanında bir webde gezinme, yazı yazma işlemlerini rahatlkla yapabiliyor, touchpadi kullanarak fareyi kontrol edebiliyorsunuz.

LG webOS TV Remote Özellikleri:

  • Standart ve gelişmiş fonksiyonlar (ses, kanal, medya oynatıcı, web tarayıcıya doğrudan erişim)
  • Fare işaretçisini kontrol etme (Mavi touchpadi kullanarak işaretçiyi dilediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz.)
  • Klavye olarak kullanma (Akıllı klavye alma gereksinimi ortadan kaldırıyor.)
  • Rahat kullanım sunan arayüz
  • Ücretsiz!

YORUMLAR