Live Lock Screen 1.0.0.0 (winphone)

Live Lock Screen

Live Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Live Lock Screen, Microsoft tarafından geliştirilmiş ücretsiz kilit ekranı uygulamasıdır.

Live Lock Screen, Microsoft’un Windows Phone 8.1 işletim sistemli cihazlar için özel olarak geliştirdiği yeni kilit ekranı uygulamasıdır. Eğer Lumia akıllı telefonunuzun basit kilit ekranından sıkıldıysanız, animasyonlu ve farklı tasarımlar içeren birbirinden ilgi çekici kilit ekranı seçeneklerini bir araya getiren bu ücretsiz uygulamaya kesinlikle göz atmalısınız.

Live Lock Screen, Microsoft tarafından geliştirilmiş kilit ekranınıza canlılık kazandıran tamamen ücretsiz bir kilit ekranı uygulaması. Uygulama üzerinde 6 farklı animasyon ve tasarıma sahip kilit ekranı düzeni yer alıyor. Her birinde saat, tarih ve bildirimler için ayrılan yerler farklılık gösteriyor ve her biri farklı animasyon ile süslenmiş. Kilit ekranını farklılaştıran duvar kağıtları ise her gün otomatik olarak değişen Bing resimlerinden oluşuyor veya kendi seçtiğiniz bir fotoğrafı uygulayabiliyorsunuz. Birden fazla duvar kağıdı da seçme şansına sahipsiniz.

Live Lock Screen, şu anda geliştirilme aşamasında olduğundan tüm Windows Phone 8.1’li cihazlarda akıcı bir şekilde çalışmıyor. Animasyonları akıcı bir şekilde görüntüleyebilmeniz için en az 1GB RAM’e sahip bir akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor.