Live Lock Themes 1.0.2.0 (winphone)

Live Lock Themes

Live Lock Themes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Live Lock Themes uygulaması ile kilit ekranınızı harika duvar kağıtları ve temalar ile süsleyebilirsiniz.

Microsoft’un Windows Phone 8.1 cihaz sahipler için özel olarak hazırladığı canlı kilit ekranı uygulaması Live Lock Screen’deki arka planlar size yetersiz geliyorsa Live Lock Themes adlı uygulama tam size göre. 6 yeni kili ekranı düzeni içeren uygulama Good2Create tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Windows Phone 8.1 işletim sistemini kullanan akıllı telefon kullanıcılarının kilit ekranlarını canlı ve animasyonlu duvar kağıtları ile süsleyen Live Lock Screen adlı uygulama başarılı olsa da çok fazla sayıda alternatif sunmuyor. Tam bu noktada karşımıza çıkan Live Lock Themes isimli uygulama, daha fazla tema seçeneği sunarak bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Kilit ekranınızı hd ve full hd çözünürlükte fotoğraflarla süsleyen uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Beğendiğiniz arka plan resmini seçip (Tema ile birlikte ön izlemesini yapabiliyorsunuz.), telefonunuza kaydediyorsunuz. Microsoft’un Live Lock Screen uygulamasını açıyor ve kaydettiğiniz resmi seçiyorsunuz.

Not: Uygulamayı kullanabilmeniz için Microsoft Live Lock Screen'in yüklü olması gerekiyor. Ayrıca fotoğrafları indirmek için internet bağlantısı gerekiyor.

YORUMLAR