Live Stream Player 1.1.3.0 (winphone)

Live Stream Player

Live Stream Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınızdan dünya üzerindeki birçok kanalı Live Stream Player aracılığıyla ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Live Stream Player, veya kısa adıyla da LSP, Android ve iOS cihazlarının da dahil olduğu bir canlı kamera sistemine bağlanabilen ve görüntülerinizi başkalarıyla paylaşabildiğiniz bir uygulama. Öte yandan popüler kanalları da takip etmeniz mümkün. Sürekli olarak güncellenen yüzlerce bağlantı ile dünya üzerinden birçok farklı yayını takip edebildiğiniz LSP ile dünya Windows Phone cihazınızın ekranına geliyor.

Spor, haber, film, moda ve benzeri kategorileri olan Live Stream Player ile herkesin ilgisini çekecek bir video yayın zincirine ulaşmak işten bile değil. Boş vaktiniz var ve ne izleyeceğinizi bilmiyorsanız uygulamanın içerisinde eğlenceli bir yayın keşfetmeniz çok olası. Dünya üzerinde destek gördüğü için 24 saat farklı ülkelerin farklı çalışmalarına ulaşacağınız bu uygulama tamamen ücretsiz.

Futbol maçlarını ülkenizde takip edemiyorsunuz diye üzülmeyin, iddaa maçlarınızı internet sayfalarının skor tabelaları yerine ücretsiz ve canlı olarak izleme fırsatınız olacak.

YORUMLAR