Lock Speed 1.0.0.0 (winphone)

Lock Speed

Lock Speed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lock Speed, Windows Phone telefonunuzun güç tuşunu kullanmadan ekranını kilitlemenize izin veren ücretsiz bir uygulama.

Lock Speed, Windows Phone cihazınızın ekranını tek dokunuşla kilitlemenize imkan tanıyan ücretsiz bir yardımcı uygulama. Reklam içermeyen ve kullanıcı bilgilerinizi toplamayan ekran kilidi uygulaması amiral gemisi modellerde olan dokunmayla ekran kilidini açma / kapama fonksiyonunu giriş – orta seviye cihazlara getiriyor.

Giriş seviyesinde Windows Phone cihazınızın güç tuşu bozulduğundan ekran kilidi yapamıyor musunuz? Ekranı kilitlemek için tuş kombinasyonlarını kullanmak zor mu geliyor? Bu iki durumdan birini yaşıyorsanız size önerilebileceğim harika bir ücretsiz yardımcı uygulama var: Lock Speed.

Mağazada yeni karşımıza çıkan ekran kilidi uygulamalarından biri olan Lock Speed sayesinde üst seviye cihazlarda olan ekrana dokunarak ekranı kilitleme işlevini kullanabiliyorsunuz. Bunu da oldukça basit bir şekilde yerini getiriyor. Ekran kilidini harekete geçiren işlev başlangıç ekranınıza bir kutucuk olarak geliyor. Dokunduğunuzda Windows Phone telefonunuzun ekranını kilitlemiş oluyorsunuz. Son derece pratik ve kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Windows Mağazası’nda en hızlı ekran kilitleme uygulaması olarak öne çıkan Lock Speed, işini sorunsuzca yapıyor ve en önemlisi sizi reklamlara boğmuyor, diğer uygulamalar gibi özel izinler de istemiyor. Windows Phone cihazınızın hassas güç tuşunu ekranı kilitlemek, açmak için sıklıkla kullanan biriyseniz zamanla bozulmaması için bu uygulamayı indirip yüklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR