Lockscreen Lens 1.2.0.0 (winphone)

Lockscreen Lens

Lockscreen Lens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lockscreen Lens kilit ekranınıza daha güzel bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır

Lockscreen Lens kullanıcılara kilit ekranı resmi değiştirme konusunda yardımcı olan bir mobil kilit ekranı uygulamasıdır.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirp kullanabileceğiniz Lockscreen Lens uygulaması ile kilit ekranınızın görünümünü dilediğiniz gibi yapılandırabilmektesiniz. Eğer Windows Phone telefonunuzun kilit ekranından sıkıdıysanız Lockscreen Lens kullanabilir ve dilediğiniz resmi kilit ekranınız haline dönüştürebilirsiniz.

Lockscreen Lens kullancıılara kilit ekranları için yeni resimler çekme imkanı veriyor. Uygulama içerisindeki kamera ile kilit ekranınız ile tam uyumlu olacak şekilde fotoğraflar çekebilirsiniz. Bunun yanında Windows Phone telefonunuzda depoladığınız fotoğraflarınızı da kilit ekranı yapabilirsiniz.

Lockscreen Lens kilit ekranı yapacağınız resimleri düzenleyebilmenize ve daha güzel görünmelerini sağlayabilmenize izin veriyor. Uygulama ile fotoğraflarınıza çeşitli resim filtreleri ekleyebiliyorsunuz ve böylece telefonunuzu her elinize aldığınızda güzel bir manzarayla karşılaşabiliyorsunuz.

Lockscreen Lens kolay kullanıma sahip olan başarılı bir kilit ekranı kişiselleştirme uygulaması.

YORUMLAR