Lockscreen Texter Lite 2.1.0.1 (winphone)

Lockscreen Texter Lite

Lockscreen Texter Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lockscreen Texter Lite ile kilit ekranınıza yazılar ekleyebilirsiniz

Lockscreen Texter Lite kullanıcılara kilit ekranlarını kişiselleştirme imkanı veren bir kilit ekranı uygulamasıdır.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Lockscreen Texter Lite sayesinde kilit ekranınıza dilediğiniz yazıyı ekleyebilmektesiniz. Bunun yanında uygulama Windows Phone bildirimlerinizi de kilit ekranınızda metinler şeklinde gösterebiliyor.

Lockscreen Texter Lite sayesinde Windows Phone telefonunuzu daha verimli bir şekilde kullanabilmektesiniz. Eğer unutmak istemediğiniz önemli bir olayı sürekli hatırlamak isterseniz Lockscreen Texter Lite kullanabilir, dilediğiniz notu, numarayı veya adresi kilit ekranınıza ekleyerek her telefonunuza baktığınızda kilit ekranınızı açmadan bu notları görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında iletişim bilgilerinizi kilit ekranınıza ekleyerek telefonunuzu kaybettiğiniz durumlarda telefonunuzu bulan kişisnin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Lockscreen Texter Lite ekleyeceğiniz notlar için size önceden önizlemeler gösterebiliyor. Uygulama ile metinlerin arkaplanlarının açıklık veya koyuluk değerlerini ayarlayabilir ve daha net görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Lockscreen Texter Lite kilit ekranınızı çok daha kullanışlı hale getiren bir Windows Phone uygulaması.

YORUMLAR