Lost Phone Screen 1.8.5.0 (winphone)

Lost Phone Screen

Lost Phone Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Phone Screen, kilit ekranı resminize not ve kişisel bilgilerinizi eklemenize izin veren bir ek güvenlik uygulaması.

Lost Phone Screen, Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz kilit ekranı uygulamaları arasında bulunuyor. Benzer uygulamalar gibi kilit ekranınızı güzelleştirmenin yanında kilit ekranınıza not eklemenize izin veren uygulama eski Windows Phone cihazlarda da rahatlıkla çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve ücretsiz olarak geliyor.

Windows Phone platformundaki onlarca kilit ekranı uygulamalarından biri olan Lost Phone Screen, kilit ekranı resminize e-posta adresinizi, telefon numaranızı bir de notunuzu eklemenize izin veriyor. Tabii ki kendinize “Kilit ekranıma neden kişisel bilgilerimi ekleyeyim ki?” sorusunu sorabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde telefonunuzu bir yerde unuttuğunuzda telefonunuzu bulan kişi size en kolay yoldan yani doğrudan kilit ekranından ulaşmış oluyor desem fikriniz biraz değişecektir.

Kilit ekranınıza kişisel bilgilerinizle beraber bir not iliştirmenize ve bunları düzenlemenize imkan tanıyan uygulamanın kullanımı da son derece basit. Wallpaper sekmesinden Fotoğraflar Hub’ınızda bulunan herhang bir resmi içe aktarıyor, Text sekmesinde de resim üzerinde görünecek özel bilgilerinizi giriyorsunuz. Sonrasında düzenleme ekranında Save butonuna dokunduğunuzda notunuzun da bulunduğu kilit ekranı resminiz hazır olmuş oluyor.

Tabii ki Lost Phone Screen uygulamasını Windows Phone cihazlarda bulunan Telefonumu Bul özelliği gibi düşünmemek gerek. Çok daha basit bir uygulama ve kilit ekranınız üzerinden işliyor. Ancak ek güvenlik için kullanılabilir.

YORUMLAR