Lumia Help+Tips 4.0.0.156 (winphone)

Lumia Help+Tips

Lumia Help+Tips
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumia Help+Tips ile Windows Phone platformunu daha yakından tanıyabilir, cihazınıza dair yararlı ipuçları alabilirsiniz.

iOS veya Android platformundan Windows Phone platformuna geçiş yapan biri olarak yeni sisteme alışma zorluğu çekebilir ve yeni aldığınız Lumia akıllı telefonun yetenekleri görmek isteyebilirsiniz. Microsoft’un Lumia Help+Tips (Lumia Yardım ve İpuçları) adlı uygulaması, tamamen yabancısı olduğunuz Windows Phone’a alışmanıza yardımcı olmakla kalmıyor, cihazınızı daha etkin nasıl kullanabileceğinizi gösteriyor ve gerek videolu gerekse de yazılı harika ipuçları sunuyor.

Lumia Yardım ve İpuçları uygulaması, Windows Phone ile yeni tanışacak kişiler için eşsiz bir uygulama. Microsoft tarafından hazırlanan uygulamada yeni kullanıcıların ihtiyaç duyacakları herşey düşünülmüş. Kullanıcı kılavuzu, sık sorulan sorular, ipuçları, nasıl yapılır videoları ve garanti durumu seçeneklerinin yanı sıra arama butonu da bulunmakta.

Lumia Yardım ve İpuçları, sekmeli tasarıma sahip arayüz ile geliyor. Bu da aradığınız içeriğe rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Örneğin; kullanıcı kılavuzuna dokunduğunuzda cihazınızın öne çıkan özelliklerine hızlıca ulaşabiliyorsunuz veya nasıl yapılır videolarına dokunduğunuzda sık yaşanılan sorunların çözümünü izleyerek öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında en üstte bulunan arama butonu da emrinize amade.

Cihazınızın garanti durumunu da öğrenebileceğiniz uygulama sürekli olarak güncelleniyor ve yeni özellikler kazanıyor. Yeni bir Windows Phone kullanıcıysanız hem platformu hem cihazınızı yakından tanımanıza yardımcı olan Lumia Yardım ve İpuçları kesinlikle cihazınızda bulunmalı.