Misfit 1.1.2.26 (winphone)
Misfit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    Misfit Wearables Corporation

Misfit uygulaması ile günlük aktivitelerinizi ve uykunuzu takip edebilirsiniz.

Misfit, spor etkinliklerinizi ve uyku düzeninizi takip ederek detaylı rapor sunan bir sağlık uygulamasıdır. Misfit Shine bilekliği veya Beddit uyku izleme cihazı ile kullanabileceğiniz uygulama sağlığınızı kontrol altına almanıza yardımcı olmaktadır.

Fitness ve uyku takip edicisi diyebileceğimiz Misfit, spora vakit ayırabilen – ayıramayan herkesin kullanabileceği bir uygulama. Koşma, bisiklet sürme, yüzme gibi spor aktivitelerinizi takip edebilen, gün içerisinde attığınız adım sayısını bunun sonunca yaktığınız kalori miktarını – yürüyüş mesafenizi gösterebilen, uykunuzu takip ederek ne kadar kaliteli bir uyku geçirdiğinizi – uyku sürenizi gösterebilen uygulamada sağlığınızla ilgili ne kadar yol kat ettiğinizi grafik üzerinden görme şansına da sahipsiniz.

Misfit uygulaması tam manasıyla çalışabilmek için Shine bilekliğinize ihtiyaç duymakta. ( Bu adresten ürünü detaylıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.) Kablosuz eşleştirme özelliğinden faydalanarak çok zaman harcamadan eşleştirme işlemini tamamlayabilir, uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR