My Lumia 3.0.0.0 (winphone)

My Lumia

My Lumia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Lumia uygulaması ile Lumia deneyiminizi bir üst seviveye taşıyın.

My Lumia (Eski adıyla My Nokia), Windows Phone kullanıcısı olarak cihazınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için hazırlanmış bir uygulama. Harika ipuçlarından en şık aksesuarlara, Windows Phone’a özel servislerden uygulamalara oldukça zengin içerikli bu uygulama Lumia telefon / tabletinizi daha yakından tanımanıza yardımcı oluyor.

Tüm Windows Phone cihazlarda önyüklü gelen My Nokia tüm uygulamalar gibi yenilendi ve tahmin edeceğiniz üzere My Lumia adıyla geldi. Sadece İngilizce dil seçeneği ile karşımıza çıkan yardımcı uygulamada yok yok diyebilirim. Yeni Lumia cihazların ve servislerin tanıtıldığı etkinlikleri takip edebilme, platforma özel servislerin (Here Maps , Here Drive+ , HERE Transit , MixRadio gibi) tanıtımına ulaşma, sadece Lumia cihazınızda kullanabileceğiniz birbirinden şık ve yararlı aksesuarları öğrenme, en yeni uygulamalardan anında haberdar olma gibi Lumia deneyiminizi üst seviyeye taşıyacak her şeye uygulamada yer verilmiş.

Özel kampanya ve fırsatları da takip edebileceğiniz My Lumia uygulaması Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda çalışıyor ve tamamen ücretsiz.