My Salad Bar (winphone)

My Salad Bar

My Salad Bar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Salad Bar, sağlıklı menüler sunduğunuz salata barı işlettiğiniz bir Windows Phone oyunu.

My Salad Bar, Windows Phone telefonunuzda uzun soluklu zaman yönetimi oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız deneyebileceğiniz bir yapım. Salata barı işletmenize izin veren oyunda çeşit çeşit çaylardan dürümlere, salatalardan keklere onlarca sağlıklı yiyecek ve içecekten oluşan menüler hazırlıyorsunuz.

Salata barımıza gelen müşterileri en iyi şekilde karşılayıp işletmemizden mutlu – mesut ayrılmalarını sağlamaya çalıştığımız oyunda günlerimizi çeşitli salatalar, dürümler, çaylar hazırlayarak geçiriyoruz. Dürüme sarıp sunduğumuz balık ve tavuk, mevsim meyveleriyle süslediğimiz salatalar, hafif kekler, dinlendirici çaylar menülerimizde yer verdiğimiz az yağ içeren sağlıklı yiyecek ve içecekler arasında.

Her zaman yönetimi oyununda olduğu gibi My Salad Bar’da da işletmemizin sürekliliğini sağlamamız gerekiyor. Müşterilerden kazandığımız parayı işletmemizi daha da güzelleştirmek, menülerimizi çeşitlendrimek için kullanıyoruz. Tabii ki müşterileri en iyi şekilde karşılamamız, siparişinizi zamanında ve istedikleri şekilde teslim etmemiz gerekiyor. Aksi halde anında zarar hanemize işleniyor ve anlık kaybın yanında o müşteri tekrar gelmediğinden daimi zarara uğramış oluyoruz.

YORUMLAR