Nokia Treasure Tag 1.1.0.85 (winphone)

Nokia Treasure Tag

Nokia Treasure Tag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  123

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Nokia Treasure Tag ile kaybolan veya unuttuğunuz eşyanızı kolayca bulabilirsiniz.

Nokia Treasure Tag, şirketin yeni taşınabilir ürünü Treasure Tag ile Windows Phone’lu Nokia Lumia cihazınız arasında iletişimi sağlamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır. Lumia Black yazılım güncellemesi gerektiren uygulamayı kullanarak Nokia Lumia cihazınızı NFC veya Bluetooth aracılığıyla Treasure Tag ile eşleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların anahtar, çanta, cüzdan gibi kolayca unutabilecekleri aksesuarlarını güvende tutmaları için geliştirilmiş Treasure Tag’i kullanabilmeniz için gerekli olan uygulama üzerinden eklediğiniz tüm aksesuarlarınızı yönetebilmeniz için gerekli tüm araçlar mevcut. Treasure Tag’e bağladığınız her bir aksesuarınızın yerini Nokia Here Maps ile desteklenmiş harita üzerinden takip edebiliyorsunuz. Herhangi bir yerde unuttuğunuz Treasure Tag’e bağlı aksesuarınızın son görüldüğü adres ve saat hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Nokia Treasure Tag eşyalarınızı sezgisel, görsel ve sesli olarak takip etmenize imkan tanıyan uygulama, Nokia Treasure Tag ürünün tamamlayacı bir parçası olduğundan, Treasure Tag’e sahip değilseniz indirmeniz yersiz olacaktır.

Nokia Treasure Tag Özellikleri:

 • Sık kullandığınız eşyalara Nokia Treasure etiketi koyun.
 • Etiketleri Bluetooth Smart aracılığıyla Lumia cihazınıza bağlayın.
 • Sesli uyarı sayesinde, telefonunuzu kullanarak etiketleri bulun.
 • Eşyalarınızı HERE servisinin haritası üzerinden kolayca bulun.

YORUMLAR