Nokia Xpress 1.6.0.853 (winphone)

Nokia Xpress

Nokia Xpress
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    7,978

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Nokia Xpress ile webde hızlı ve güvenli bir şekilde gezinebilir, engellenen sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz.

Nokia Xpress, Nokia akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir internet tarayıcısıdır. Hızlı ve güvenli internet deneyimi, engellenen sitelere erişim, sosyal ağ güncellemelerine ulaşma, az veri tüketimi ve diğer özellikleri ile benzer web tarayıcılarından oldukça farklıdır.

Türkçe dahil birçok dilde destek veren Nokia Xpress Tarayıcı, web sayfalarını ve indirilen veriyi %90’a varan oranda azaltır. Bu sayede diğer telefonlardaki tarayıcılardan üç kata kadar daha hızlı internet deneyimi sunar ve daha az veri tüketilmesini sağlar. Ayrıca daha az batarya tükettiğinden telefonunuzu daha uzun süre kullanmanıza imkan tanır. Tüm bunların yanı sıra sosyal ağ güncellemeleri ve e-postalarınızdan anında haberdar olabilir, tek dokunuşla Uygulama Mağazası’na gidebilir ve sadece ücretsiz sunulan uygulamalara göz atabilirsiniz.

HTTPS protokolü ile korunan web sitelerinin şifrelerini çözüp optimize ederek kişisel gizlilik ve güvenliğinizi koruyan Nokia Xpress, çevrimdışı olduğunuz zamanlarda da yanınızdadır. Beğendiğiniz makaleleri tek bir yerde görebilir, sayfaları sonra okumak üzere cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Kullanıcılara hızlı, güvenli ve ekonomik web deneyimi sunan Nokia Xpress’in ülkemizde engellenen sitelere girme özelliği de bulunmaktadır. Yakın bir zamanda hem IP bazlı hem de DNS bazlı engellenen Twitter’a bu tarayıcı ile sorunsuzca girebilirsiniz. Bunun için veri transfer modunu açık hale getirmeniz yeterli olacaktır.