Omni MPlayer 1.0.1.0 (winphone)

Omni MPlayer

Omni MPlayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MKV ve HD Video çalıştıran bu video oynatıcı ile Windows Phone cihazınızın daha fazla dosya formatını desteklemesini sağlayabilirsiniz.

Windows Phone cihazınıza aktarmış olduğunuz video dosyalarını çalıştıramak konusunda dertliyseniz bu sıkıntıyı çözecek uygulamalardan bir tanesi de Omni MPlayer isimli video oynatıcı. Bilgisayarınızda codec paketleriyle çalışıp farklı cihazlarda herhangi bir tepki göstermeyen dosya formatlarına artık bir son getiriyorsunuz. Desteklediği geniş format çeşitlerinin arasında MKV ve HD videoların da bulunduğu uygulama, sizin cihazınızın ekranı ve grafik işlemcisi desteklediği müddetçe bu videoları çalıştıracak yazılımsal yeterliliği sunuyor.

Özellikle arkadaşlarınızdan aldığınız videoları cep telefonunuza yükleyip seyahate çıkmanız durumunda işe yarayacak olan bu uygulama ile sıkıcı bir yolculukta sevdiğiniz filmleri ve dizileri takip etmeniz mümkün olacak. Elbette şarj aletini yanınızda getirmeyi unutmamanız gerekiyor.

Omni MPlayer belki de türünün en iyi uygulaması değil, ancak sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak sunması uygulamanın hanesine fazladan bir puan yazıyor. İhtiyaç duyduğunuzda işinize yarayabilecek olan bu uygulama sadece 6 MB gibi bir yer kaplayıp hızlı çalıştığı için herkesin ihtiyaç anında bulundurmasını önerdiğim bir seçenek.

YORUMLAR