One Start (winphone)

One Start

One Start
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Start, Windows Phone arayüzünü kişiselleştirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulamalarından biri.

Ücretsiz olarak indirilebilen One Start, Windows Phone tile menüsünü kişiselleştirmenizi sağlıyor. Son derece duru ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama, açılış ekranınızdaki görselliği kendi tercihlerinize göre ayarlamanızı sağlıyor. Bunu yaparken arka plan için seçeceğiniz görüntüden tutun menü içerisindeki kısa yolların dizilimine kadar birçok seçeneğiniz mevcut. Uygulamanın dili İngilizce olsa da dil bakımından kullanıcıyı zorlayan bir tarafı yok çünkü seçenekler görsellerle birlikte başarılı bir şekilde anlatılıyor.

Ücretsiz olarak sunulan pakette size 4 farklı tema sunuyor. Bunların içersinde tek renk üzerinden iki farklı tonun olduğu bir arka plan ve iki farklı rengin kontrastı için geçişli bir dolgu yaratmanız mümkün. En aşağıda yer alan Rainbow, menünüzü 4 farklı renk düzenine yerleştiriyor ve Picture isimli seçenek de arka plan resmine bulanıklık efekti katmanızı sağlıyor.

Menü içersindeki kısa yollara da kişiselleştirme seçenekleri sunan One Start, kısa yol büyüklüğüne göre bulanıklık efekti ve kategoriler altında gruplandırma gibi seçenekler sunuyor.

Satın alınabilir 5 farklı temaya daha sahip olmak istiyorsanız, ödemeniz gereken ücret çok da yüksek olmadığı için yatırım yapmanıza değecek bir estetik yakalamanız mümkün. One Start, Windows Phone kullanıcıları arasında en popüler arayüz kişiselleştirme uygulamalarından biri.

ARTILAR

Son derece şık arayüz ayarları

Ücretsiz

Kolay anlaşılır arayüz

EKSİLER

Temaların bir karmasını oluşturamamak

YORUMLAR