Online Zikirmatik 1.0 (winphone)

Online Zikirmatik

1.0
Online Zikirmatik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online Zikirmatik, siz zikir çekerken sayıyı saymak için size yardım edecek olan ve kullanımı çok basit bir Windows Phone uygulaması.

Online Zikirmatik, zikir çekerken size yardım etmesi amacıyla geliştirilen başarılı ve ücretsiz bir Windows Phone uygulaması. Android ve iOS platformunda pek çok benzeri olan uygulamanın Windows Phone platformuna da gelmesi oldukça güzel.

Uygulamanın tasarımını çok beğendiğimi söyleyebilirim. Fakat tasarımdan çok sahip olduğu özellikler ilgimi çekti. Çektiğiniz zikirleri kolayca sayarak kaydedebilen uygulama, daha sonra devam edebilmenizi sağlıyor. İstediğiniz kadar zikir çekebileceğiniz uygulama üzerinde diğer kullanıcıların da ne kadar zikir çektiğini görebiliyorsunuz. Hatta diğer kullanıcılar ile çektiğiniz zikirleri paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile birbirinizi teşvik ederek kimin daha çok zikir çekeceğini görebildiğiniz uygulamayı zikir çeken tüm arkadaşlarınıza önermelisiniz.

Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce giriş ekranında kullanıcı adınızı girmeniz gerekiyor. Daha sonra bu isim ile uygulamayı kullanarak en çok zikir çekenler listesinde kendinizi görebilirsiniz. Uygulama online olarak çalıştığı için tüm kullanıcılarının çektiği zikirleri kaydediyor ve bir liste üzerinde en çok zikir çekenleri gösteriyor. Bu sayede daha fazla teşvik olarak daha fazla zikir çekebilirsiniz.

Eğer bir Windows Phone'unuz varsa ve zikir çekerken size yardımcı olmasını istediğiniz bir zikirmatik uygulaması arıyorsanız Online Zikirmatik'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR