Panasonic TV Remote 1.1.0.0 (winphone)

Panasonic TV Remote

Panasonic TV Remote
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panasonic TV Remote, Panasonic marka televizyonunuzu Windows Phone telefonunuzdan yönetme kolaylığı sunuyor.

Panasonic TV Remote, Panasonic marka televizyonunuzu Windows Phone telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz bir uzaktan yönetim uygulaması ve kullanımı da son derece basit.

Televizyon üreticilerinin Android ve iOS platformu için yayınladıkları uygulamalar sayesinde kullanıcılar televizyonlarının tüm fonksiyonlarını telefon ve tabletlerinden kullanabiliyor. Ancak nedendir bilinmez üreticiler Windows Phone kullanıcıları için resmi uygulama yayınlamıyor. Hal böyle olunca mağazada birçok uzaktan kontrol uygulaması mevcut. Panasonic TV Remote da bu uygulamalardan biri ve resmi uygulamayı aratmayacak kadar başarılı.

Panasonic’in 2012 ve sonrası model televizyonlarında kullandığı ağ uzaktan kontrol özelliğini kullanarak Panasonic TV’nizi Windows Phone telefonunuza bağlayan uygulamada kumanda fonksiyonları tek bir ekranına sığdırılmamış. Televizyon izlerken en çok kullandığımız ses açıp kapama, kanal değiştirme, sessize alma işlevleri temel sekmesinde yer alıyor. Menüye ulaşma, internete girme gibi televizyonunuzun gelişmiş fonksiyonlarını kullanmak içinse diğer sekmelere geçiş yapmanız gerekiyor.

Panasonic TV Remote ile TV’nizi Windows Phone telefonunuzdan kontrol edebilmeniz için televizyon ile telefonunuzun aynı ağa bağlı olması ve TV’nizde beliren IP adresinizi uygulamada ilgili alana girmeniz gerekiyor.

YORUMLAR