Paper Dash 1.1.0.0 (winphone)

Paper Dash

Paper Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Dash, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunudur.

Paper Dash, çeşitli şehirlerde karakterimizin gazete dağıtmasına yardım ettiğimiz eğlenceli bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eski bir kültürün oyunlaştırılmış halini gördüğümüz bu oyunda, Windows Phone mobil işletim sistemine sahip cihazı olan kullanıcıları eğlenceli dakikalar bekliyor. Her yaştan insanın keyifle oynayacağı Paper Dash oyununa gelin biraz daha yakından bakalım. 

Öncelikle oyunun grafiklerinden bahsetmek istiyorum. Basit gibi görünen bu oyunda gerçekten çok iyi grafikler bulunuyor. Seçtiğiniz bir merkezde gazete dağıtmaya çıktığınızda göze hoş gelen grafiklerde ve eğlenceli bir atmosferde oynuyorsunuz. İyi düşünülmüş arka plan müzikleri ve ses efektleri de gayet yerinde olmuş ve hoş bir hava katmış. Oyun kontrolleri ise oldukça kolay. Posta kutusuna gazeteyi atmak istediğinizde ok yönüne doğru isabet alıyor ve gazeteyi atıyorsunuz. 

Oyunda 3 şehir bulunuyor: Paperbury, Paperton ve Paperburgh. Paperburgh şehri siz seviye atladıkça açılıyor. Amacımız ise oldukça basit. Şehirde bir yandan gazete dağıtırken, diğer yandan kola şişelerini toplamalıyız. 45 kadar seviye olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Play'e bastıktan sonra bir bölge seçiyor ve oradan da gazete dağıtmak istediğiniz lokasyonu belirliyorsunuz. Bölümleri başarıyla geçtikten sonra ise çeşitli başarı rozetleri kazanıyorsunuz. 

Windows Phone cihazlarınızda eğlenceli vakit geçirmek için Paper Dash oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm. 

YORUMLAR