PDF Viewer 8 1.0.0.0 (winphone)

PDF Viewer 8

PDF Viewer 8
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF Viewer 8, tüm Windows Phone telefonlarla uyumlu, ücretsiz ve ufak boyutlu pdf uygulamasıdır.

PDF görüntüleme uygulamaları arasında en güvenilir ve en çok kullanılan uygulama hiç şüphesiz ki Adobe Reader. Adobe’un mobil platform için hazırladığı PDF uygulaması resmi olarak Windows Phone platformunda yer alsa da uzun zamandır güncellenmiyor ve ana görevi olan pdf dosyalarını görüntüleme işlemini dahi yapamıyor. Hal böyle olunca mağazadaki pdf görüntüleme uygulamalarına her ay bir yenisi ekleniyor. PDF Viewer 8 de mağazada dikkat çeken pdf uygulamalarından biri.

Eski Windows Phone cihazlarda da rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan PDF Viewer 8’in en büyük özelliği dahili web tarayıcı ile geliyor olması. Bu sayede pdf formatındaki dosyaları internet üzerinde arayabiliyor ve kolaylıkla bulabiliyorsunuz. PDF dosyasını ister doğrudan telefonunuza indiriyor, isterseniz de yer imlerinize ekleyebiliyorsunuz.

Kolay kullanımlı ancak göze hitap etmeyen bir arayüze sahip olan uygulamada indirdiğiniz veya hali hazırda telefonunuzda bulunan pdf belgelerini görüntülerken en çok ihtiyaç duyacağınız tüm seçenekler mevcut. Sayfa yakınlaştırma ve uzaklaştırma, bir sonraki / önceki sayfaya gitme, belirli bir sayfaya hızlıca ulaşma, sayfa içerisinde kelime arama seçenekleri sayesinde pdf belgelerini rahatlıkla okuyabiliyorsunuz.

PDF Viewer 8, sadece pdf uzantılı dosyaları görüntülemek için kullanabileceğiniz bir mobil uygulama. PDF dosyalarını düzenlemek, not eklemek, imzalamak gibi genellikle ücretli pdf uygulamalarında gördüğümüz özellikler mevcut değil.

YORUMLAR