Perfect Music 2015.305.845.2687 (winphone)

Perfect Music

Perfect Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı tasarımıyla dikkat çeken bir müzik oynatıcı olan Perfect Music, Windows Phone kullanıcılarına özel olan şık bir uygulama.

Windows Phone cihazınızda daha kapsamlı bir müzik oynatıcı arıyorsanız Perfect Music ile tanışmanızın vakti gelmiştir. Alışılagelmiş müzik oynatıcılarından farklı olarak organik bir tasarıma ve arayüze sahip olan bu uygulama ile bir zamanların kaliteli MP3 çalarlarında bulduğunuz buton tasarımlarına ulaşacaksınız. Perfect Music, sadece görselliğiyle dikkat çeken bir uygulama değil. Aynı zamanda arşivinizi düzenlemek konusunda da becerikli olan uygulama, müziklerinizi akıllı bir şekilde sınıflandırmanızı ve onlara kolay ulaşmanızı sağlıyor. Mimiklerinizi anlayan uygulama, tanımlanmış telefon hareketlerini algılayıcı sayesinde kavrıyor ve dilediğiniz komutu gerçekleştirmenizi sağlıyor. Böylece tek elle ekrana bakmaksızın pratik bir kullanım kolaylığı sunulmuş oluyor.

Oluşturabildiğiniz oynatma listeleri sayesinde bellekte bulunan müzik dosyalarını sizin için anlam ifade eden sıralamalara göre dinlemeniz mümkün. Saat ayarlarını da destekleyen Perfect Music, belirttiğiniz bir süre içerisinde otomatik olarak çalışmayı durdurabiliyor. Arka planda da çalışan medya oynatıcısı sayesinde de farklı işlerle de ilgilenseniz müziğiniz eksik olmayacak. Şarkı sözlerini de internet üzerinden bulmanıza yardımcı olan seçeneği sayesinde dinlediğiniz müziğe her zamankinden daha yakın olacaksınız.

Tasarımı konusunda zevkinizi yakalayamadığınızı düşünüyorsanız Perfect Music içerisinde 9 farklı tema barındırıyor. Bunların her birini Live Tile özelliğiyle kullanmanız da mümkün. MP3 dünlerken yeni bir soluk arıyorsanız Perfect Music mutlaka göz atmanız gereken bir uygulama.

ARTILAR

Şık tasarım

Ücretsiz

EKSİLER

Sanal alışveriş marketi yok

YORUMLAR