Perfect Note 1.0.0.6 (winphone)

Perfect Note

Perfect Note
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Note, Windows Phone'a özel kolay kullanımlı ve tam özellikli not ve görev yönetim uygulaması.

Perfect Note, doğrudan Windows Phone cihazınız üzerinden notlarınızı almanıza, yapılacaklar listesine hazırlamanıza imkan tanıyan kolay kullanımlı ve ufak boyutlu bir uygulama. OneDrive entegrasyonu, notlarınızı koruma altına almak için üç güvenlik modu, kaydırma hareketi ile notları yönetme gibi diğer not uygulamalarında olmayan özellikleri içermesi ile öne çıkıyor.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan not uygulaması Perfect Note, ücretsiz deneme sürümü olarak geliyor ve fiyatı da oldukça uygun. Herkesin kullanabileceği basitlikte bir arayüzü ile gelen uygulamanın ana sayfasında önceden hazırlanmış not kategorileri listeleniyor. Kişisel ve iş için kullanım, projeler, fikirler gibi sıklıkla kullanabileceğiniz kategoriler yer alıyor ve bunları basit bir kaydırma hareketi ile silebiliyor, dilerseniz kendi kategorinizi oluşturabiliyorsunuz.

Aldığınız notları pin, parola ve desen güvenlik seçeneklerini kullanarak şifrelemenize izin veren Perfect Note’da notlarınızı silmek ve arşivlemek için e-posta uygulamalarındaki gibi kaydırma hareketini kullanıyorsunuz. Notların basit bir hareket ile yönetilebiliyor olması ve butonları basmak zorunda olmamız uygulamanın en beğendiğim özelliği oldu.

Farklı temaları seçenekleri ile gelen not ve görev yönetimi uygulamasında bildirim özelliği bulunmakta. Hem notunuzu aldıktan sonra hem de yapılacaklar listesi hazırlarken hatırlatma seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Microsoft’un bulut depolama servisi OneDrive ile entegre çalışan Perfect Note oldukça pratik bir uygulama olmuş ve tek elle rahatlıkla kullanılabiliyor. Windows Phone telefonunuz için not uygulaması arıyorsanız Türkçe dil desteği sunmamasının dışında bir eksiği olmayan Perfect Note’u indirip deneyin derim.

YORUMLAR