Phone Insider 2014.1211.2006.4047 (winphone)
Phone Insider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    507

  • Üretici

    Microsoft

Windows Phone güncellemelerinin önizleme versiyonlarına ulaşmanızı sağlayan bu uygulama özellikle geliştiriciler için önemli.

Windows Phone işletim sistemi güncellemelerine vaadedilen süreden daha erken mi ulaşmak istiyorsunuz? Özellikle de geliştiricilerin işine yarayacak olan Phone Insider, teknik önizleme yapmanızı sağlayan ve güncellemelerin vaktinden önce size ulaştıran bir yardımcı araç.

İlla programcı olmanıza da gerek yok. Yeni işletim sisteminde sizi bekleyecek olan yeni özelliklerle tanışmak istiyorsanız ve yenilikler hakkında Microsoft'a geri bildirim yapmak konusunda yaratıcı bir tutumunuz varsa bu uygulama ile telefonunuzu bir test laboratuvarına dönüştürmeniz mümkün.

Not: Uygulamayı indirmeden önce yapmanız gereken şey Windows Insider programına katılmak. Burayı tıkladığınızda üye olmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynağa ulaşabilirsiniz.

Daha önce Preview for Developers ismiyle çıkan uygulamanın yerini Windows 10 ile birlikte Phone Insider alacak. Bir önceki uygulamayı kullananlar için bu yeni uygulamayı mutlaka tavsiye ediyoruz.

ARTILAR

Ücretsiz

Microsoft`un resmi uygulaması

EKSİLER

Erken sürümlerde sıkça rastlanan hataları yaşama riski

YORUMLAR