Photo Editor Master 1.2.0.0 (winphone)

Photo Editor Master

Photo Editor Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Editor Master, isminden de anlayacağınız üzere mobil cihazlarınız ile çektiğiniz fotoğraflar üzerinde düzenleme yaparak daha iyi görünmelerini sağlayabileceğiniz etkileyici bir uygulama.

Photo Editor Master, Windows Phone sahibi kullanıcıların fotoğrafları üzerinde düzenleme ve efekt ekleme gibi işlemler yaparak çok daha güzel fotoğraflar elde etmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Şık ve sade bir arayüze sahip olan PEM, sunduğu özellikler sayesinde fotoğraflarınızı muhteşem hale getirme imkanı sunuyor. İster kendi galerinizden seçeceğiniz fotoğrafları isterseniz yeni çekeceğiniz fotoğrafları düzenleme işlemi yapabiliyorsunuz. Farklı fotoğrafları ekserek kolaj oluşturma, renk efektleri ekleme, fırça ile düzenleme, farklı aksesuarlar ve süsler ekleme gibi güzel seçenekleri bulunan uygulama sayesinde beğenmediğiniz fotoğraflarınızı bile sosyal medya hesaplarınızdan paylaşılabilir hale getirebiliyorsunuz.

Özellikle uygulama içerisinde bulunan efektleri fotoğraflarınıza uyguladığınızda fotoğraflarınızın tüm görünümü bir anda değişiyor ve çok daha güzel bir hal alıyor. Bunun dışında fırçaları kullanarak farklı renkler ile boyama yapabilir yada fotoğraflarınızın istediğiniz kısımlarını bulanıklaştırabilirsiniz.

Düzenleyerek güzelleştirdiğiniz fotoğraflarınızı uygulamadan çıkmadan e-posta yada Facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın görsellerine bakarak uygulama ile yapabileceklerinizi daha net görebilirsiniz. Eğer bir Windows Phone'unuz varsa ve fotoğraf düzenlemeleri yapacağınız bir uygulama arıyorsanız Photo Editor Master'a bir şans vermenizi öneriyorum.

YORUMLAR