Pic Stitch

Pic Stitch

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 788
  • DOSYA BOYUTU 16.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Blue Clip, LLC

Pic Stitch, kolaj hazırlamanın yanında fotoğraflarınızı iyileştirmek için de kullanabileceğiniz bir uygulama.

Pic Stitch, hem dokunmatik ekranlı Windows 8 cihazlarda hem de klasik masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen kolaj hazırlama ve fotoğraf düzenlemeyi bir arada sunan bir uygulama.

Harika fotoğraflarınızı çerçeve ile süslenmiş kolajlara dönüştürebileceğiniz uygulamalardan biri olan Pic Stitch, tablet ve bilgisayarlarla çalışacak şekilde tasarlanmış, kullanımı son derece basit yani profesyonel kullanıma hitap etmeyen kolaj hazırlamanın yanında fotoğraflarınızı gerek efektlerle gerekse de kırpma, döndürme gibi araçlarla istediğiniz şekle getirebileceğiniz bir uygulama.

Sosyal ağ uygulamalarında kullandığımız filtrelerin yanında 200 farklı kolaj düzeni ve 13 farklı fotoğraf en boy oranını barındıran uygulama ile hazırladığınız kolajları Facebook, Twitter veya e-posta aracılığıyla hızlıca paylaşabiliyor, .jpeg formatında yüksek çözünürlüklü olarak dışa aktarabiliyor ve doğrudan albümünüze ekleyebiliyorsunuz.

Kendi kolaj düzenleriniz de oluşturmanıza izin veren uygulamanın tek beğenmediğim yanı fiyatı oldu. Neyse ki deneme opsiyonu sayesinde 4,99 TL ücret ödemeden uygulamanın tüm özelliklerinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.