Planner+ 3.3.0.0 (winphone)

Planner+

Planner+
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kısa yol menüleri, yardımcı sekmeler ve zaman ayarları ile görevlerinizi daha yakın takip edebileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

Yapılacaklar listesi hazırlarken telefonunuzu kullanmayı seviyorsanız Planner+ isimli bu uygulama ile profesyonele yakın çözümler bulmanız mümkün olacaktır. Windows Phone için hazırlanan bu uygulama, türünün birçok ücretsiz örneğine karşın paralı olarak sunulan bir hizmeti barındırıyor. Böyle bir dezavantajı bulunan bu uygulama artı puanları farklı bir şekilde toplamayı başarıyor. Diğer uygulamalarda alışık olduğunuz gibi görevlerinizi uygulama içi saklamakla kalmayan Planner+ gözle görülebilir Live Tile kısayollarıyla sizi görevleriniz konusunda daha başarılı bir şekilde uyarıyor.

Telefonunuzda farklı sekmeler yaratan Planner+ ile ekranı sürükleyerek görev listelerinize ulaşabiliyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz her hatırlatıcı not için ideal zaman limitleri de belirtebildiğiniz için zamanınızı daha etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir kullanıcı ortamı oluşuyor. Sadece günah çıkartır gibi liste hazırlama amacı olmayan bu uygulama hayatınızda size zaman kazandırabilecek pratik fonksiyonları da beraberinde getiriyor.

Ücretli bir uygulama olan Planner+ ile istenen bedeli ödemiş olmanız durumunda asla reklamlarla karşılaşmayacaksınız. İyi bir görev yönetici uygulama arıyorsanız bu seçeneği gözden geçirmenizi öneririm.