Preview for Developers 1.1.0.0 (winphone)

Preview for Developers

Preview for Developers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    380

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Preview for Developers uygulaması ile Windows Phone işletim sistemine yönelik yazılım güncellemelerini herkesten önce alabilirsiniz.

Preview for Developers (Geliştiriciler için Önizleme), Windows Phone geliştirici hesabı olan herkesin kullanabileceği bir uygulama olup, geliştiricilere işletim sistemi güncellemelerini herkesten önce deneme izni vermektedir. Geliştiriciler işletim sisteminin yeni güncellemesinin getirdiği tüm yenilikleri bu uygulama vasıtasıyla görebilir ve test edebilir.

Windows Phone Dev Center hesabı, aktif bir App Studio hesabı veya kayıt edilmiş bir geliştirici cihazı gerektiren uygulama, sadece Microsoft güncellemelerini içeriyor ve OEM sürücü / yazılım güncellemelerini sunmuyor. Tüm gereksinimlerini sağlayan geliştiriciler işletim sistemi için yeni bir güncelleme yayınlandığında bu uygulama ile anında haberdar oluyor ve herkese açık olmayan güncellemenin getirdiği avantaj (Yeni eklenen özellikleri herkesten önce deneyimleme) ve dezavantajları (Uygulamaların düzgün çalışmaması, açılmaması, cihazın aniden kapanması gibi) birlikte yaşamak durumunda kalıyor. Ayrıca bu uygulamayı yükleyen geliştiriciler güncellemenin final sürümü çıktığında geri dönüş yapamıyor.

Preview for Developers, adından da anlaşılacağı üzere geliştiriciler için özel hazırlanmış bir uygulama. Geliştirici olarak en yeni yazılım güncellemelerini herkesten önce alabileceksiniz ancak kararlı sürüm kullanmadığınızdan birçok hata ile karşılaşacaksınız.

YORUMLAR