Prognoza 2.0.4.0 (winphone)

Prognoza

Prognoza
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prognoza ile dilediğiniz şehrin günlük, saatlik ve haftalık hava durum bilgisine ulaşabilirsiniz.

Prognoza, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, sade ve modern tasarımın hakim olduğu arayüzü ve çoklu dil desteği ile beğeneceğinizi düşündüğüm bir hava durumu uygulaması.

Windows Phone 8 ve üzeri sistemli telefonunuza (512MB RAM desteği de bulunuyor.) yükleyebileceğiniz hava durumu uygulaması ile haftalık hava durumu öğrenmenin haricinde içerisinde bulunduğunuz gün havanın nasıl seyredeceğini anbean takip edebiliyorsunuz. Saat başı havanın nasıl olacağını gördüğünüzden sabah buna göre dışarı çıkıyor ve önleminizi alabiliyorsunuz.

O anki hava durumuna göre değişen görsellerle bizleri karşılayan uygulama ile tabii ki anlık hava durumunu öğrenmeniz de mümkün. Nem miktarı, rüzgar şiddeti, günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gibi tüm detaylar mevcut. Sadece bulunduğunuz şehrin değil dilediğinizi bir şehrin hava durum raporunu alabiliyor olmanız ise Prognoza’nın artı yönlerinden.

Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere birçok dilde kullanılabilir olan Prognoza, bu yönüyle de mağazadaki diğer hava durumu uygulamalarından farklılık gösteriyor. Tamamen Türkçe hazırlanmış arayüzün son derece başarılı olduğunu da belirtmem gerek.

YORUMLAR