MSN Weather

MSN Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,455
  • DOSYA BOYUTU 5.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

MSN Weather, bulunduğunuz ve dilediğiniz bir şehrin hava durum bilgisini saatlik ve haftalık olarak alabileceğiniz bir uygulama.

MSN Weather, Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için ön yüklü gelen Bing uygulamaları arasında yer alıyor ve saatlik, 5 günlük ve 10 günlük hava durum raporu sunabilen tek hava durumu uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Microsoft tarafından ücretsiz ve reklamsız olarak sunulan MSN Weather ile sadece yaşadığınız şehrin değil dilediğiniz bir ülkenin hava durum bilgilerini alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz şehirlerin hava durum bilgisi saatlik olarak ta ulaştığından gün içerisinde planınızı ona göre yapıyor ve sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Sıcaklığı Santigrat ve Fahrenhayt cinsinden gösterebilen hava durumu uygulamasında sunulan bilgiler detaylı. Öyle ki diğer hava durumu uygulamalarındaki gibi sadece o gün veya hafta havanın kaç derece olacağını göstermiyor; gün içerisinde yağmur yağıp yağmayacağını , ne kadar nem olacağını, rüzgarın ne kadar şiddetli olacağını da öğrenmenize yardımcı oluyor.

Hava tahminini en doğru şekilde yapabilen uygulamalar arasında gösterilen MSN Weather’ın Windows sürümünde canlı kutucuk desteği de bulunuyor. Bu sayede uygulamayı açmadan bulunduğunuz il için hava durum raporunu özet olarak görebiliyorsunuz.