Real Basketball (winphone)

Real Basketball

Real Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    154

  • Üretici

    MobileCraft

Real Basketball, Windows Phone platformundaki en gerçekçi oynanış ve en fazla moda sahip basketbol oyunu.

Real Basketball, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi basketbol oyunlarından biri ve hem görsel hem de oynanış açısından oldukça kaliteli olmasının yanında küçük boyutlu olmasıyla cihazda fazla yer kaplamıyor.

Android ve iOS platformunda ücretli ve ücretsiz onlarca kaliteli basketbol oyunu bulunurken Windows platformunda çok nadir karşımıza çıkıyor. Real Basketbol bunlardan biri. Oyuncu ve saha modellemelerinin yanı sıra gerçekçi fiziğiyle keyifli oynanış sunan basketbol oyununda 6 farklı mod (4’ü ücretsiz, 2’si ücretli olarak sunuluyor) yer alıyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de gerçek kişilere karşı performansınızı sergileyebiliyorsunuz.

Oyunda kendi profilinizi oluşturma şansına da sahipsiniz. Oyuncunuzun yüzünden formasına her şeyi ayarlayabiliyorsunuz. Özelleştirmenin yanı sıra farklı oyuncu, saha, üniforma seçimi yapabiliyorsunuz.

Bunca seçeneğin sunulduğu başka bir basketbol oyunu ile tanışmanız oldukça zor. Spor oyunlarına ilginiz varsa hazır ücretsiz iken kaçırmayın derim.

YORUMLAR