Red Bit Escape 1.4.1.0 (winphone)

Red Bit Escape

Red Bit Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bit Escape, Windows Phone platformunda sinirleri hoplatan, en zor refleks oyunları arasında.

Red Bit Escape, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en sinir bozucu, zor refleks oyunu diyebilirim. Parmaklarınızın inanılmaz hızlı olması gereken oyunda bir saniye ile rakibinizi geçebiliyorsunuz. Yeterince hızlı olduğunuzu düşünüyorsanız, “beni bir oyun sinir edemez” diyorsanız Red Bit imzalı Escape oyununu kesinlikle indirip denemelisiniz.

Windows Phone platformunda resmi olarak yer almayan oyun orijinali kadar sinir edici ve bağımlılık yapan oynanış sunuyor. Farklı olarak zorluk seviyesini seçmenize izin veriyor. Oyundaki amacınız ise aynı: Karelere yakalanmadan kaçabildiğiniz kadar kaçmak.

Neon görsellere sahip oyunda dikdörtgen şeklinde bir alanda dört adet kareden köşe bucak kaçmaya çalışıyorsunuz. Kareler farklı noktalardan farklı hızda ve şekillerde üzerinize geliyor. Karelerin geliş hızı seçtiğiniz zorluk düzeyine göre değişiyor. En zor olan çılgın modunda oynamayı seçerseniz parmaklarınız birbirine dolanabiliyor. Oyunu ilk kez oynadığınızda normalden başlayıp çıtayı yavaş yavaş yükseltmenizi öneririm.

Oyunun kontrol sistemi ise alışma gerektiriyor ancak oldukça basit. Parmağınızı kırmızı karenin üzerine getiriyor ve sürükleyerek hareket ettiriyor, diğer karelerden kaçıyorsunuz. Tabii ki bunu yaparken karelere asla değmemeniz gerekiyor. Aksi halde oyuna baştan başlıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla veyahut yapay zekayla kapışma seçeneğinizin olmadığı oyunda dünya genelinde en iyiler listesini görebiliyorsunuz. Escape çılgınlarının yer aldığı bu listeye oyunu ilk kez açtığınızda bakmamanızı, kendinizi biraz geliştirdikten sonra bakıp çıkmanızı tavsiye ederim. Çünkü buradaki bol sıfırlı skorlar canınızı sıkabilir ve sizi oyundan soğutabilir.

YORUMLAR