Ringtones HD Download 7.0.7.0 (winphone)

Ringtones HD Download

Ringtones HD Download
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ringtones HD Download, Windows Phone cihazınız için sınırsız ve ücretsiz zil sesi indirebileceğiniz harika bir uygulama.

Ringtones HD Download, Windows Phone cihazınızla birlikte gelen zil sesleri arasından daha farklı müzikler arıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Kategorilere ayrılmış milyonlarca ücretsiz zil sesini indirip cihazınıza uygulayarak Windows Phone telefonunuzu daha farklı kılabilirsiniz.

Windows Phone platformu kullanıcılarına yönelik bir zil sesi indirme uygulaması olan Ringtones HD Download, uygulamalarını severek takip ettiğim Free Music Unlimited tarafından geliştirilmiş ve tamamen ücretsiz zil sesi uygulamaları arasında bence en başarılısı. Sınırsız sayıda zil sesini indirmenize izin veren uygulamada elektronik, eğlence, oyun, tatil, Jazz, hip hop gibi çok sayıda kategorinin dışında en çok beğenilen ve indirilen, en yeni zil seslerini de görebileceğiniz kategoriler yer almakta.

30’dan fazla kategori arasında seçim şansı sunan Ringtones HD Download uygulamasında beğendiğiniz zil seslerini arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz, favori zil seslerini bulut hesabınıza yükleyebilmeniz için de seçenekler sunuluyor. Daha önce diğer zil sesi uygulamalarında görmediğim buluta senkronizasyon özelliği tahmin edeceğiniz üzere OneDrive üzerinden gerçekleşiyor.

Ringtones HD Download’un öne çıkan özelliklerinden bahsetmem gerekirse:

  • Sınırsız ve ücretsiz zil sesi indirme
  • Herhangi bir zil sesi için müzik araması yapma
  • Zil sesleri için YouTube videoları
  • Öne çıkan, popüler ve yeni zil seslerini görme
  • Anlık öneri işlevi olan arama özelliği
  • 30’dan fazla kategoride zil sesi arama
  • Zil sesi paylaşma, buluta eşitleme

YORUMLAR