Runbit 2.0.0.0 (winphone)
Runbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Anders Söderström

Runbit uygulamasını kullanarak Windows Phone cihazlarınızdan hiç zorlanmadan keşifler yapabilir ve sporunuzu tamamlayabilirsiniz.

Runbit uygulaması, Windows Phone kullanıcılarının bir yandan spor yapmak bir yandan da eğlenmek ve içlerindeki keşif duygusunu tatmin etmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Zira uygulama sayesinde hem kendinize koşu yapacak yeni bir parkur yaratabiliyor, hem de bu esnada yeni yerler keşfederek çevrenizde bulunan ilginç mekanları öğrenebiliyorsunuz.

Uygulama bulunduğunuz konumu GPS ve diğer konum belirleme hizmetlerinden faydalanarak tespit ediyor ve daha sonra bu konuma yakın olan ilginç yerleri yıldızlarla harita üzerinde gösteriyor. Artık bu noktada tek yapmanız gereken çıkan yıldızlara doğru koşarak spor yapmak ve o konumlarda nelerin bulunduğunu görmek.

Ücretsiz sürümde maalesef aynı anda sadece 4 yıldız görünüyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerinden daha fazla yıldıza ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın bu özelliği her ne kadar çok mecburi olmasa da Runbit içerisindeki yıldız yarışı nedeniyle pek çok kullanıcı aynı anda daha fazla yıldız görmek isteyecektir.

GPS konum belirleme servislerinin yüksek batarya tüketimine neden olabilmesi sebebiyle uygulamayı kullanırken dikkatli olmanızı ve gün sonuna kadar şarj olanağınız yoksa uygulamayı kapatmanızı öneriyorum.

YORUMLAR