Running Circles (winphone)

Running Circles

Running Circles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running Circles, açı değiştiren daireler arasından geçiş yapmanız gereken bir beceri oyunu.

Running Circles, Ketchapp kadar eğlenceli beceri oyunlarıyla karşımıza çıkan BoomBit Games’in imzasını taşıyor ve ilginç olarak Windows Phone platformunda resmi olarak karşımıza çıkıyor. Boş zamanlarınızda kafa patlatmadan oynayabileceğiniz harika bir refleks geliştirme oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Gözü yormayan, olabildiğince basit görsellerle süslenen oyunda seçtiğiniz nesneyle daireler arasında geçiş yaparak ilerlemeniz gerekiyor. Farklı büyüklükteki daireler arasından ilerlemenin yolu dikkatli olmaktan ve kararsız davranmamaktan geçiyor. Sürekli belli bir yönde dönen objeyi dairelerden geçirmek için tek yapmanız gereken dokunmak ancak bunu tam zamanında yapmazsanız beklenen son “Oyun Bitti” mesajıyla karşılaşıyorsunuz.

Oyunun gidişatını gösteren ufak bir alıştırma aşamasının ardından başladığınız oyunda zorluk düzeyini artırmak için farklı çözümler geliştirilmiş. Daireler arasında geçiş yaparken karşınıza sabit duran engeller çıkıyor ve siz sürekli hareket ettiğinizden bu engellere dokunmamak için daire dışına çıkıp zamanında içeri girmeniz gerekiyor. Öte yandan dairelerin içerisindeki elmasları da toplamanız şart.

Oyun tek başına da zevkli ancak kesinlikle çoklu oyuncu moduna da göz atmalısınız. Her ne kadar rakibinizle aynı anda ilerlemeniz mümkün olmasa da kimin en hızlı reflekslere sahip olduğunu göstermek açısından heyecan veriyor. Tabii ki internet bağlantınızı kullanamadığınız veya kullanmak istemediğiniz durumlarda tek kişilik modu da deneyebilirsiniz.